Локомотив Пловдив и ЦСКА 1948 играят при резултат 0:0 в мач

...

НА ЖИВО: Локо Пд - ЦСКА 1948 0:0, пропуск за смърфовете

Локомотив Пловдив и ЦСКА 1948 играят при резултат 0:0 в мач от 12-ия кръг на efbet Лига.

В дебютните 15-20 минути възможностите пред двете порти липсваха, само че " смърфовете " изглеждаха като надалеч по-активния и търсещия гола отбор. В тези минути доминираха ъглови удари пред вратата на Наумов, с който той и бранителите се оправиха на равнище.

В 28-а минута пристигна първият сериозен късмет за домакините. След странично мятане Боруков смъкна към Витанов в накзателното поле, само че неговият удар беше избавен от Наумов. Добавката на Илиев също беше отразена.

В 32-а минута и гостите имаха опция. Чочев се оказа на стрелкова позиция в наказателното поле на Локо, само че не улучи вратата на Хоркаш.

Локомотив Пловдив - ЦСКА 1948 0:0

Ето и съставите на двата отбора:

Локомотив Пловдив : Хоркаш; Матеус, Паскалев, Павлов, А. Василев; Зебли, Витанов; Дион, Д. Илиев, Карагарен; Боруков;

ЦСКА 1948 : Наумов; Фуртадо, Даскалов, С. Петров, Хелитон, Перейра; Чочев; Р. Кирилов, Охене, Русев; Колев;